TITÁNOVÝ RIAD

O výrobku

Vysoko kvalitné titánové riady značky AMT Gastroguss sa vyrábajú v Nemecku. Ide o ručne liaty titánový riad, ktorého technicky náročný výrobný proces zabezpečuje najvyššiu kvalitu. Samotná výroba je kontrolovaná Technickou asociáciou (TÜV). Tieto kontroly pravidelne už niekoľko rokov potvrdzujú vysoký štandard a kvalitu výrobkov. Riad AMT Gastroguss sa tak stáva pohodlným a nepostrádateľným pomocníkom vo Vašej kuchyni.  

Riady značky AMT Gastroguss používali kuchári na Kulinárskej olympiáde usporiadanej  v nemeckom Erfurte, kde bolo zastúpených viac ako 50 krajín z každého konca sveta.

Technológia výroby

Každá titánová panvica, hrniec nebo pekáč značky AMT Gastroguss je odlievaný ručne z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka. Dno každého kusu riadu je hrubé 9-10 mm, čo zabezpečuje ideálny rozvod tepla po celej varnej ploche riadu a zároveň takto hrubé dno zostáva rovné i po rokoch používania vašeho riadu.

Patentovaná 4-vrstvová povrchová úprava, známa aj ako Micro-Ceramic (nastrelená plazma) alebo antiadhézna nepriľnavá vrstva najvyššej nemeckej kvality. Tá zabezpečí odolnosť vašeho riadu voči oderu a nepriľnavosť povrchu. Nepriľnavosť povrchu umožňuje variť úplne bez tuku. Azda najväčšou výhodou je potom vlastnosť rýchleho rozvodu tepla a  jeho udržovania. Toto zaistí úsporu energie a uchovanie teplých pokrmov aj po odstavení riadu z varnej plochy.

Samotné úchyty hrncov sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a je možné ich používať pre pečenie v rúre až do výšky 260 C.  

Riady AMT Gastroguss je možné použiť na varné plochy plynové, elektrické, sklokeramické a niektoré typy riadov je možné použiť na indukciu. Na tomto riade môžete variť, dusiť, smažiť, zapekať a piecť v rúre.   

Titánové riady

Vďaka patentovanej technológii je možné v titánovom riade značky AMT Gastroguss:

Variť bez tuku!

Variť s výraznou úsporou energie!

Variť v  pare alebo s minimálnym množstvom vody na dne hrnca a tým uchovať vitamíny!

A naviac povrchová úprava titánových hrncov si zachováva stálu kvalitu v čase.  

 

 

 DomovDomov

Košík  

(prázdny)

Máte problém, chcete poradiť?


Volajte (+420) 777 617 302
denne od 8 - 18 hodín

Reklama